Ažuolas

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mosėdžio g.7


+3
2big4u
rebusas
Admin
7 posters

    Aktualūs klausimai

    avatar
    Admin
    Admin


    Pranešimų skaičius : 27
    Join date : 2011-01-12

    Aktualūs klausimai Empty Aktualūs klausimai

    Rašyti  Admin Tr. 01 12, 2011 11:59 am

    Reikalingi sprendimai namo gerovei
    avatar
    rebusas


    Pranešimų skaičius : 23
    Join date : 2011-01-14

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  rebusas Pen. 01 14, 2011 10:15 pm

    Jau turbut pastebejo visi - susirinkimas laukia, tik iki jo dar geros trys savaites. Idomu - cia forumo pagalba tai buvo pasiekta ar tik sutapimas? Galvokim klausimus ir kaip juos sprest - nes ju yra daug. Tikiuosi, kad i susirinkima susirinks dauguma namo gyventoju.
    avatar
    2big4u


    Pranešimų skaičius : 17
    Join date : 2011-01-19

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  2big4u Tr. 01 19, 2011 9:37 pm

    tikrai manau dauguma, kaip visada etatiniu dalyviu Smile
    avatar
    2big4u


    Pranešimų skaičius : 17
    Join date : 2011-01-19

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  2big4u Pen. 01 21, 2011 7:34 pm

    pagal uzsiregistravusiuju skaiciu sprendziu, kad nieks bendrijoj interneto neturi...
    reik irengt prie kirpyklos interneto kavine, yra internetas kaimui ir t.t. cia bus internetas bendrijai Smile
    arba gal facebook sukurt... ir nuotrauku rastumem neblogu, galetumem bloga sukurt apie namo evoliucija ir kaimynus Exclamation
    avatar
    rebusas


    Pranešimų skaičius : 23
    Join date : 2011-01-14

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  rebusas Št. 01 22, 2011 12:08 pm

    Gal ir mintis nebloga - ideti nuoyraukas tu kaimynu - kurie savo sunis kakina ne vietoj ir pan.
    avatar
    2big4u


    Pranešimų skaičius : 17
    Join date : 2011-01-19

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  2big4u Št. 01 22, 2011 2:15 pm

    labai neblogai pasakyta, bet qr ta vieta?
    as irgi suni turiu, tik nezinau qr kakinimo vieta... Smile
    avatar
    Admin
    Admin


    Pranešimų skaičius : 27
    Join date : 2011-01-12

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  Admin Št. 01 22, 2011 5:44 pm

    nu tikrai ne laiptinej, ne lifte ir ne prie lauko duru Smile) as manau ji kazkur uz namo prie gaisrines toj pievoj kur nesienaujama........
    avatar
    2big4u


    Pranešimų skaičius : 17
    Join date : 2011-01-19

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  2big4u Št. 01 22, 2011 6:15 pm

    vadinas mes einam tinkama linkme... Smile
    avatar
    kaimynas11


    Pranešimų skaičius : 48
    Join date : 2011-01-14

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  kaimynas11 Sk. 01 23, 2011 12:12 am

    as seklys morka,labai daug visko matau,tai galiu pafotkint Very Happy Very Happy Very Happy
    zilegle
    zilegle


    Pranešimų skaičius : 26
    Join date : 2011-01-23
    Age : 38
    Miestas : Kaunas

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  zilegle Pir. 01 24, 2011 9:04 am

    Nezinau i kuria skilti rasyti Smile man aktualus klausimas tai rasau cia Smile)
    pas mane siaubingai rasoje langai, tiesiog bega vanduo, del ko taip yra ? Sad niekaip neissprendziam sitos problemos, ir rasoja tik miegame kur yra palange ir langas ne visai iki zemes, nes kituose kamabariuose kur langai iki zemes, tokios problemos nera
    Remigijus
    Remigijus


    Pranešimų skaičius : 31
    Join date : 2011-01-14
    Miestas : Kaunas

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  Remigijus Pir. 01 24, 2011 9:33 am

    zilegle rašo:Nezinau i kuria skilti rasyti Smile man aktualus klausimas tai rasau cia Smile)
    pas mane siaubingai rasoje langai, tiesiog bega vanduo, del ko taip yra ? Sad niekaip neissprendziam sitos problemos, ir rasoja tik miegame kur yra palange ir langas ne visai iki zemes, nes kituose kamabariuose kur langai iki zemes, tokios problemos nera

    Taip, taip, ir pas mus tas pats miegamajame: reikia arba labai daug šildyti arba per naktį laikyti langą "ant mikro", geriausia turbūt visai pravertą Smile Bet vis tiek šiek tiek būna kondensato...
    zilegle
    zilegle


    Pranešimų skaičius : 26
    Join date : 2011-01-23
    Age : 38
    Miestas : Kaunas

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  zilegle Pir. 01 24, 2011 9:39 am

    Remigijus rašo:
    zilegle rašo:Nezinau i kuria skilti rasyti Smile man aktualus klausimas tai rasau cia Smile)
    pas mane siaubingai rasoje langai, tiesiog bega vanduo, del ko taip yra ? Sad niekaip neissprendziam sitos problemos, ir rasoja tik miegame kur yra palange ir langas ne visai iki zemes, nes kituose kamabariuose kur langai iki zemes, tokios problemos nera

    Taip, taip, ir pas mus tas pats miegamajame: reikia arba labai daug šildyti arba per naktį laikyti langą "ant mikro", geriausia turbūt visai pravertą Smile Bet vis tiek šiek tiek būna kondensato...

    namuose 24 silumos, labai megstu siluma bet daugiau nebenoriu Smile tai va ir mikro atbaido kai ryte reikia lipti is lovos, o prie palangiu kampai jau vos ne pelyt pradeja, istisai slapia ten, netvarka...
    Remigijus
    Remigijus


    Pranešimų skaičius : 31
    Join date : 2011-01-14
    Miestas : Kaunas

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  Remigijus Pir. 01 24, 2011 11:47 am

    zilegle rašo:
    Remigijus rašo:
    zilegle rašo:Nezinau i kuria skilti rasyti Smile man aktualus klausimas tai rasau cia Smile)
    pas mane siaubingai rasoje langai, tiesiog bega vanduo, del ko taip yra ? Sad niekaip neissprendziam sitos problemos, ir rasoja tik miegame kur yra palange ir langas ne visai iki zemes, nes kituose kamabariuose kur langai iki zemes, tokios problemos nera

    Taip, taip, ir pas mus tas pats miegamajame: reikia arba labai daug šildyti arba per naktį laikyti langą "ant mikro", geriausia turbūt visai pravertą Smile Bet vis tiek šiek tiek būna kondensato...

    namuose 24 silumos, labai megstu siluma bet daugiau nebenoriu Smile tai va ir mikro atbaido kai ryte reikia lipti is lovos, o prie palangiu kampai jau vos ne pelyt pradeja, istisai slapia ten, netvarka...

    Na, mes atvirkščiai - mėgstam +15 Sleep Pastebėjom, kad mažiau rasoja, kai vėdinasi kambarys. Bandykit palikti praviras miegamojo duris... Ir valom tuos langus, kai tik būna aprasoję, kad laikui bėgant drėgmė nepažeistų paviršiaus ir neužsiveistų pelėsis.
    avatar
    kaimynas11


    Pranešimų skaičius : 48
    Join date : 2011-01-14

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  kaimynas11 Pir. 01 24, 2011 1:52 pm

    cia pas visus matau tokia problema yra. Iseitis yra Very Happy reikia daryti rekuperacija,mes domejomes situo,bet reikia investuoti nemazai pinigeliu. Jau nepamenu kiek ar 2000 ar 4000lt. Very Happy taip sutaupysit siluma ir langai nerasos.
    zilegle
    zilegle


    Pranešimų skaičius : 26
    Join date : 2011-01-23
    Age : 38
    Miestas : Kaunas

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  zilegle Pir. 01 24, 2011 1:55 pm

    kaimynas11 rašo:cia pas visus matau tokia problema yra. Iseitis yra Very Happy reikia daryti rekuperacija,mes domejomes situo,bet reikia investuoti nemazai pinigeliu. Jau nepamenu kiek ar 2000 ar 4000lt. Very Happy taip sutaupysit siluma ir langai nerasos.

    del vieno lango tiek pinigeliu?? siaubekas
    zilegle
    zilegle


    Pranešimų skaičius : 26
    Join date : 2011-01-23
    Age : 38
    Miestas : Kaunas

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  zilegle Pir. 01 24, 2011 2:25 pm

    2big4u rašo:pagal uzsiregistravusiuju skaiciu sprendziu, kad nieks bendrijoj interneto neturi...
    reik irengt prie kirpyklos interneto kavine, yra internetas kaimui ir t.t. cia bus internetas bendrijai Smile
    arba gal facebook sukurt... ir nuotrauku rastumem neblogu, galetumem bloga sukurt apie namo evoliucija ir kaimynus Exclamation

    As uz facebooka Smile galetume sukurti tokias pat skiltis ir dar su foto Smile
    Remigijus
    Remigijus


    Pranešimų skaičius : 31
    Join date : 2011-01-14
    Miestas : Kaunas

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  Remigijus Pir. 01 24, 2011 5:33 pm

    kaimynas11 rašo:cia pas visus matau tokia problema yra. Iseitis yra Very Happy reikia daryti rekuperacija,mes domejomes situo,bet reikia investuoti nemazai pinigeliu. Jau nepamenu kiek ar 2000 ar 4000lt. Very Happy taip sutaupysit siluma ir langai nerasos.

    Na, mes gal su skudurėliu palakstysim kol kas aplink langą Rolling Eyes
    avatar
    Admin
    Admin


    Pranešimų skaičius : 27
    Join date : 2011-01-12

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  Admin Antr. 01 25, 2011 4:49 pm

    kaip visi zinom,kad tai yra del keliu priezasciu, beje pas mane tas pats, nors jau ismokau su tuo kovoti.
    Pirma - nera ventiliacijos, taigi reikia vedinti kambarius, kas atsiliepia sildymo saskaitai
    Antra - langai daug kur kiauri, reikia juos apsilikonint,nes pvz pas mane pute po palange ir tarp lango ir palanges,o tai reiskia,kad siluma kyla nuo radiatoriaus ir is karto susitinka su salciu kuris ateina pro ta plysi, is karto gaunas kondensatas,o jei lauke salta,tai tada buna ir ledukas Smile na bet ta beda issprendziau. Beje jei kambari padedate dziovykla su slapiais rubais labgai ir smarkiai rasoja. Pvz kampiniam savo kambari laikau maziau silumos ir nerasoja, kitur reikia laikyt daugiau,kad nerasotu, zodziu kiekvienam individualiai, bet manau butai su istikklintais balkonais sitos bedos beveik neturi.
    Zinoma galima atsukti regulaitrius ant kokiu 3 pastoviai ir manau nerasos Smile) arba bent maziau
    avatar
    rebusas


    Pranešimų skaičius : 23
    Join date : 2011-01-14

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  rebusas Antr. 01 25, 2011 6:42 pm

    pas mane sandeliuke ner sviesos, bandziau su elektriku ziuret, bet nelabai kas pavyko. Gal kas zinot, kas irenginejo elektros instaliacija musu name - bandyciau su jais susisiekt. O gal yra kokie elektros instaliacijos breziniai?
    avatar
    2big4u


    Pranešimų skaičius : 17
    Join date : 2011-01-19

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  2big4u Antr. 01 25, 2011 8:42 pm

    kas idomiausia, kad breziniu nera...
    zinau energetikos inspektoriu, kuris gerai cia Gintara "purte" uz elektros instaliacijos planus Smile

    pas mane virs garazo prozektoriui irgi, tai yra itampa tai ne.
    avatar
    Admin
    Admin


    Pranešimų skaičius : 27
    Join date : 2011-01-12

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  Admin Antr. 01 25, 2011 10:43 pm

    Zinau kas dare sitam name elektros instaliacijos darbus, buvau issikvietes viena elektrika is tos firmos, nu zodziu atejo toks zilabarzdis senelis, kazka pavapejo tipo cia laidai cia laidai, as kai daug ka perdarinejau tai man px, bet kai kur mano elektrikas atidauzinejo tinka,tai zodziu nelabai sakyciau pagal reikalvimus.
    Ta firma R.Milašausko individuali imone berods, ten toks Ramunas dirba,jis pas mane matavo varzas el.prietaisu,kad gauti el.virykles tarifa, jo nr. 861638060
    gal ka pades
    avatar
    rebusas


    Pranešimų skaičius : 23
    Join date : 2011-01-14

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  rebusas Tr. 01 26, 2011 5:04 pm

    Dekui uz info
    zebenkstis
    zebenkstis


    Pranešimų skaičius : 19
    Join date : 2011-01-13

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  zebenkstis Pen. 01 28, 2011 8:09 pm

    rebusas rašo:Gal ir mintis nebloga - ideti nuoyraukas tu kaimynu - kurie savo sunis kakina ne vietoj ir pan.


    Tik kol fotika sukrapstai...tai ir baigia... pig
    zebenkstis
    zebenkstis


    Pranešimų skaičius : 19
    Join date : 2011-01-13

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  zebenkstis Pen. 01 28, 2011 8:14 pm

    rebusas rašo:pas mane sandeliuke ner sviesos, bandziau su elektriku ziuret, bet nelabai kas pavyko. Gal kas zinot, kas irenginejo elektros instaliacija musu name - bandyciau su jais susisiekt. O gal yra kokie elektros instaliacijos breziniai?

    Pas mane irgi nera, jeigu ka suzinotum buciau dekingas uz info.
    avatar
    2big4u


    Pranešimų skaičius : 17
    Join date : 2011-01-19

    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  2big4u Pen. 01 28, 2011 8:51 pm

    ...nugrezti laidai bus Smile

    Sponsored content


    Aktualūs klausimai Empty Re: Aktualūs klausimai

    Rašyti  Sponsored content


      Dabar yra Pen. 10 18, 2024 2:24 pm